loading...

INFORMACJE O ZAMAT

NASZE PRIORYTETY

Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu dostosowanej do potrzeb i wymogów naszego klienta. Witryny, które oferujemy bez problemu podążą ścieżką wyznaczoną przez wyszukiwarki internetowe, dając pewność, że Twoja wizytówka internetowa zostanie zauważona w internecie, natomiast aplikacje internetowe w znacznym stopniu wspomogą pracę Twojego przedsiębiorstwa.

Satysfakcja jako nasz cel

Zadowolenie i satyskacja naszych Klientów jest naszym głównym celem. Zajmujemy się projektowaniem zarówno prostych stron internetowych jak i rozbudowanych serwisów branżowych. Oprócz tego oferujemy Naszym klientom możliwość modernizacji stron internetowych, które nie spełniają ich oczekiwań. Wszystko to do pełnej satyskafcji naszych kontrahentów. Projekty, które realizujemy są zgodne ze standardami i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowanie. Dbamy o to aby strony internetowe wyświetlały się poprawnie we wszystkich wyszukiwarkach internetowych oraz na wszystkich rodzajach urządzeń mobilnych. Dzięki naszej pomocy Twoja strona internetowa wkrótce pomoże zaistnieć Twojej marce w internecie. Ważnym aspektem dla naszej firmy jest dbanie o dobro klienta i budowanie zaufania do naszych usług, Przez ostatnie 6 lat mieliśmy przyjemność pracować dla wielu marek.

  • ofirmie

To już ponad 8 lat

Rozpoczynaliśmy w 2006 roku jako grono freelancerów wykonujących strony internetowe oraz aplikacje internetowe dla małych firm zlokalizowanych w Bydgoszczy. Obecnie , świadczymy kompleksowe usługi związane z kreowaniem wizerunku firm w internecie takie jak tworzenie rozbudowanych portali branżowych jak i planowanie strategii marketingowych firm w internecie.

NASZ ADRES EMAIL


KONTAKT@ZAMAT.PL

KONTAKT Z ZAMAT

ZAMAT - INFORMATYKA DLA FIRM
85-791 Bydgoszcz, ul Bołtucia 4/16, POLAND
NIP 554 259 59 20 , REGON 3414855000

  • NAPISZ DO NAS

+48 533 406 796

+48 791 406 796