Jesteśmy firmą skupiającą grono doświadczonych specjalistów z dziedziny informatyki. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i intytucji w zakresie bieżącej obsługi informatycznej , zarządzania infrastrukturą sieciowo - serwerową oraz doradztwem w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z projektowaniem stron i aplikacji internetowych - co jest naszym drugim profilem działalności. Istniejemy na rynku od 2006r. Przez ostatnie lata mieliśmy okazję pracować dla wielu klientów zarówno z województwa kujawsko - pomorskiego jak i dalszych regionów Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi informatycznej firm oraz pozostałych oferowanych usług.

W naszej ofercie znaleść można wiele atrakcyjnych pakietów, których cena uwarunkowana jest od wielkości infrastruktury informatycznej, czasu reakcji na zgłoszenie oraz innych czynników mających wpływ na opiekę informatyczną.

Cennik oferowanych pakietów ZAMAT zaczyna się już od 300 zł netto / m-c .

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi naszej działalności. Po prawej stronie znajdą państwo MENU, które krok po kroku pokieruje tak aby bez problemu odszukać niezbędne informacje.