loading...

INFORMACJE O FIRMIE

DLACZEGO WARTO NA NAS POSTAWIĆ

Jako zespół fachowców , którzy do kwestii związanych z informatyką podchodzą profesjonalnie , a co najważniejsze traktują to nie tylko jako swój zawód, ale jako hobby i pasję gwarantujemy, że podejmując decyzję o współpracy będą Państwo w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jeśli wachają się Państwo z podjęciem decyzji zachęcamy do kontaktu i spotkania w Państwa siedzibie. Nieodpłatnie udzielimy porad oraz wskażemy elementy które wspomogą pracę Państwa firmy. Zapraszamy do korzystania z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy informatycznej!

To coś więcej niż praca , to nasza pasja
Zaufaj gronu doświadczonych specjalistów. Postaw na ZAMAT

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych. Zrzeszamy grono fachowców zarówno w dziedzinie sieci komputerowych i serwerów jak i w obszarze usług związanych z marketingiem internetowym ( strony internetowe , serwisy branżowe ). Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat możemy zaoferować naszym Klientom skuteczne i konkurencyjne rozwiązania informatyczne, dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań kontrahentów. Warto podkreślić również iż ceny usług oferowanych przez naszą firmę są bardzo atrakcyjne.

  • ofirmie

PRACUJEMY Z PASJĄ

Jako zespół fachowców , którzy do kwestii związanych z informatyką podchodzą profesjonalnie , a co najważniejsze traktują to nie tylko jako swój zawód , ale jako hobby i pasję gwarantujemy, że podejmując decyzję o współpracy będą Państwo w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się szerokopojętą Obsługą informatyczną Firm Do potrzeb naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy informatycznej!

NASZ ADRES EMAIL


KONTAKT@ZAMAT.PL

KONTAKT Z ZAMAT

ZAMAT - INFORMATYKA DLA FIRM
85-791 Bydgoszcz, ul Bołtucia 4/16, POLAND
NIP 554 259 59 20 , REGON 3414855000

  • NAPISZ DO NAS

+48 533 406 796

+48 791 406 796