loading...

INFORMACJE O ZAMAT

 • Zamat
 • Zamat2

To coś więcej niż praca , to nasza pasja.
Zaufaj gronu doświadczonych specjalistów. Postaw na ZAMAT

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych.Zrzeszamy grono fachowców zarówno w dziedzinie sieci komputerowych i serwerów jak i w obszarze usług związanych z marketingiem internetowym. Jako zespół fachowców , którzy do kwestii związanych z informatyką podchodzą profesjonalnie , a co najważniejsze traktują to nie tylko jako swój zawód , ale jako hobby i pasję gwarantujemy, że podejmując decyzję o współpracy będą Państwo w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się szerokopojętą Obsługą informatyczną Firm. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy informatycznej!

GODZIN PRACY

8000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

50

WYPITYCH KAW

3000

UDZIELONYCH PORAD

3800

TWÓRCY

 • Mateusz Zawada

  Webdeveloper

  Projektowanie stron i aplikacji internetowych. Strony responsywne i mobilne

 • Łukasz Zawada

  Network Engineer

  Zarządzanie infrastrukturą informatyczną

KLIENCI ZAMAT

 • gala
 • mwl

PARTNERZY ZAMAT

 • Dhosting

DOŚWIADCZENIE

ZARZĄDZANIE SERWERAMI

PROJEKTOWANIE SIECI KOMPUTEROWE

NOWE TECHNOLOGIE

BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE

 • Polecam firmę ZAMAT. Po założeniu własnej firmy długo szukałem wykonawcy strony internetowej. W końcu udało mi się znaleść rzetelną firmę, którą teraz rekomenduję.

  Marcin Krawiec

  klient www

 • Jako klientka firmy ZAMAT polecam usługi Pana Mateusza. Realizacja mojej strony internetowej poszła szybko i sprawnie. Do tej pory nie miałam pojęcia jaki to jest złożony proces.

  Joanna Nadolska

  klient www

OFERTA Z ZAKRESU IT

Mamy olbrzymią przyjemność zaproponować Państwu skorzystanie z usług naszej firmy. Zamat jest nie tylko agencją kreacji wizerunku internetowego, ale również firmą zapewniającą kompleksowe wsparcie w dziedzinie informatyki. Opiekujemy się systemami informatycznymi od wielu lat i dzięki bezcennym doświadczeniom jaki udało nam się zdobyć, zapewniamy Państwu ekspercką pomoc w realizacji tak działań bieżących, jak i w szerokiej perspektywie przyszłości. Zapraszamy!

WIEDZA

Grono specjalistów w swoich dziedzinach, pomoże państwu zbudowac bezawaryjną i funkcjonalne zaplecze informatyczne.

REAKCJA

Zapewniamy natychmiastową reakcje na zgłoszony problem. Jeśli to możliwe problemy rozwiązujemy zdalnie w ciągu godziny. Gwarantujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

PASJA

Dla nas informatyka to nie tylko praca to przede wszystkim nasza pasja, którą codziennie rozwijamy.

CO OFERUJEMY?

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM - OUTSOURCING IT

Oferujemy usługę Outsourcingu Informatycznego potocznie nazywaną obsługę informatyczna firm i instytucji. Dzięki bogatej wiedzy oraz gronu doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie jednocześnie w atrakcyjnej cenie. Jeśli poszukujesz oszczędności w swojej firmie , zależy Ci na fachowej obsłudze i odciążeniu pracowników od zadań związanych z czuwaniem nad niezawodnością systemów informatycznych skontaktuj się z Nami

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

NASZ ADRES EMAIL


KONTAKT@ZAMAT.PL

KONTAKT Z ZAMAT

ZAMAT - INFORMATYKA DLA FIRM
85-791 Bydgoszcz, ul Bołtucia 4/16, POLAND
NIP 554 259 59 20 , REGON 3414855000

 • NAPISZ DO NAS

+48 533 406 796

+48 791 406 796